Kamp datum is bekend!

Kamp, het mooiste en leukste moment van het jaar. Een moment waar we met alle Welpen weg gaan van onze blokhut en opzoek gaan naar een mooi avontuur. Kamp kan volgens ons (de leiding) niet vroeg genoeg beginnen!

Dit jaar gaan wij op kamp van maandag 25 juli tot vrijdag 29 juli bij Scouting Hardenberg. Het kamp zal gezamenlijk met beide Welpentakken zijn (ochtend en middag).

Het thema van kamp gaan wij nog even geheimhouden. Wel willen wij oproep bij alle ouders plaatsen om uit te kijken naar een skelter die wij kunnen overnemen. Voor dit kamp hebben wij skelters nodig. Mocht u iemand kennen die een skelter heeft en er graag vanaf wil dan horen wij dat graag. Wij zijn opzoek naar 7 skelters, we kunnen dus niet heel veel kosten steken in de aanschaf ervan. Hoe goedkoper hoe beter.

Dit is de eerste informatie van kamp alweer. Noteer de data groot in de kalender, want dit kamp willen de Welpen zeker niet missen! Meer informatie rondom kamp ontvangen de Welpen na de meivakantie.

 

Deel met je vrienden

Facebook
Twitter
WhatsApp