Zomerkamp locatie bekend!

Afgelopen zaterdag was het eindelijk zo ver: de kamplocatie voor ons scoutszomerkamp is bekend gemaakt aan zowel de scouts als ouders!

 

Van 20 tot en met 27 augustus zullen onze scouts vertoeven op één van de prachtigste zomerkamplocaties uit ons assortiment: Echternach, Luxemburg!

 

Met een korte promotie video, wat uitleg en de thema bekendmaking (Kolonisten van Catan) zijn de scouts warm gemaakt voor deze zomer. Dat was ook wel nodig, want door het weer waren wij genoodzaakt om binnen opkomst te houden. Gelukkig waren er voldoende (bord)spellen mee genomen om gezellig bij de kachel op te zoeken. Het laatste spel is een spel dat het op zomerkamp ook goed doet, weerwolven van wakkerdam. Dus ook dit hebben we even (goed?) geoefend. De strategische keuzes waren niet altijd strategisch, maar dat mocht de pret niet drukken!

Deel met je vrienden

Facebook
Twitter
WhatsApp